Trzewiki Emel dla chłopców

18-09-2018

Chłopięce buciki muszą być dostosowane do oczekiwań młodego odkrywcy, dlatego bardzo ważna jest między innymi ich wytrzymałość. Roczki Emel na pewno przypadną do gustu wszystkim rodzicom, którzy szukają dla synka atrakcyjnych i bardzo komfortowych trzewików. Ten rodzaj obuwia świetnie sprawdzi się podczas niepogody, ale z powodzeniem można go również nosić w słoneczne dni.

Eleganckie trzewiki Emel dla najmłodszych

Buciki Emel dla chłopców są dostępne w eleganckiej odsłonie, dzięki czemu wspaniale sprawdzą się podczas ważnych, rodzinnych uroczystości. Wiele fasonów można nosić również na co dzień, czego dowodem są granatowe trzewiki Emel. Ich głównym walorem jest sam materiał, czyli wysokiej jakości skóra naturalna. Od strony zewnętrznej została ona polakierowana, dlatego buciki wyróżniają się galowym wyglądem. To doskonała propozycja dla dzieci, które powinny nosić obuwie z obcasikiem Thomasa.

[caption id="attachment_361" align="aligncenter" width="300"]Granatowe trzewiki Emel E 2393-4 Granatowe trzewiki Emel E 2393-4[/caption]

Buciki Emel dla chłopców z odwróconej skóry licowej

Odwrócona skóra licowa jest bardzo często wykorzystywana przez producentów obuwia dziecięcego, głównie ze względu na walory estetyczne. Pod tym kątem warto zwrócić uwagę na trzewiki Emel o atrakcyjnym, ciemnobrązowym kolorze. Naturalna skóra jest stosunkowo miękka i dlatego momentalnie dopasowuje się do kształtu dziecięcej stópki. Atutem bucików jest także wytrzymała i zarazem antypoślizgowa podeszwa.

[caption id="attachment_362" align="aligncenter" width="300"]Niebieskie sznurowane roczki Emel E 1087A Niebieskie sznurowane roczki Emel E 1087A[/caption]

Trzewiki Emel dla aktywnych chłopców

Nie da się ukryć, że chłopięce nóżki są praktycznie w ciągłym ruchu – warto wziąć to pod uwagę podczas wybierania odpowiedniego obuwia dla dziecka. Dobrym wyborem okażą się roczki Emel z naturalnej skóry, na których znajdują się charakterystyczne otwory wentylacyjne. Takie buciki zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu nawet wielogodzinny spacer nie będzie dla dziecka kłopotliwy. W tym fasonie komfort noszenia jest połączony z bezpieczeństwem, na które wpływa antypoślizgowy spód w postaci elastycznej podeszwy z termokauczuku.

[caption id="" align="aligncenter" width="444"]Granatowe trzewiki emel e 937 Granatowe trzewiki emel e 937[/caption]

Różnokolorowe roczki Emel dla maluszków

Roczki Emel niekiedy wyróżniają się różnokolorowym designem, na który maluchy zwracają szczególną uwagę. Granatowo-czerwono-białe trzewiki chłopięce zachwycają wysoką jakością wykonania na bazie naturalnej skóry. Są to buciki wiązane, dzięki czemu ich dopasowanie do dziecięcej stópki okaże się banalnie proste. Skuteczna wentylacja niweluje ryzyko wystąpienia otarć, co jest dodatkową zaletą.

Buciki dla chłopców zapinane na rzep

Trzewiki Emel występują również w wersji zapinanej na rzep. Należy zaznaczyć, że jest to znakomite rozwiązanie dla młodszych dzieci, które jeszcze nie potrafią samodzielnie zawiązać bucików. Rzepy są dla maluszka znacznie prostsze i jednocześnie pozwalają na idealne dopasowanie obuwia do kształtu stópek. Na pewno wielu chłopcom przypadną do gustu trzewiki w niebiesko-brązowym designie.

[caption id="" align="aligncenter" width="333"]Niebieskie trzewiki na rzepy Emel E940A-1 Niebieskie trzewiki na rzepy Emel E940A-1[/caption]

Marka Emel przygotowała dla chłopców bardzo zróżnicowaną ofertą, która spodoba się każdemu maluszkowi. Ciekawa kolorystyka i praktyczne rozwiązania wpływające na wygodę noszenia to najważniejsze atuty bucików sygnowanych nazwą Emel.

Źródło: Buty Emel